Середа, 6 Грудня, 2023

iPhone 15 Pro перегрівається: батареї надуваються, руки обпікає

Схоже, у свіжих iPhone 15 Pro та Pro Max є конструктивна проблема з охолодженням. Ці телефони продаються лише кілька тижнів, проте вже з’явилися скарги на те, що вони обпікають руки. У деяких юзерів навіть роздувся акумулятор.

Власник iPhone 15 Pro опублікував у соцмережі Reddit фотографію свого новенького «яблука» із роздутим акумулятором. Він каже, що помітив набряк лише тоді, коли намагався вдягнути чохол. Користувач звернувся до Apple Store за допомогою, але йому сказали віднести мобільник назад в магазин замість ремонту.

Форум спільноти iPhone містить також інші відгуки клієнтів iPhone 15 Pro і Pro Max, які стверджую, що телефони перегріваються.

«У мене був новий iPhone 15 Pro, і він такий гарячий, що він занадто гарячий для тримання», — написав один користувач. Інший написав: «У мене болить шкіра! Що відбувається з iPhone 15 Pro Max?».

На форумі Apple є кілька повідомлень про перегрів серії iPhone 15 Pro. Один користувач опублікував фотографію свого iPhone 15 поруч із термометром, який фіксує температуру 44 градуси Цельсію на корпусі (цього достатньо для термічного опіку).

Мін-Чі Куо, аналітик Apple з TF International Securities, сказав, що будь-яка проблема з перегрівом, ймовірно, пов’язана з «компромісами» в дизайні телефону, оскільки компанія намагалася зменшити вагу продукту.

Куо написав: «Основною причиною є, швидше за все, компроміси, зроблені в конструкції теплової системи для досягнення меншої ваги, такі як зменшена площа розсіювання тепла та використання титанової рами, яка негативно впливає на теплову ефективність».

Дехто вважає причиною накладки із титану, який є поганим провідником тепла. Інші називають причиною дуже щільно скомпоновану багатоповерхову материнську плату, між «поверхами» якої затиснутий процесор. Певну роль у поганому охолодженні, можливо, також відіграє використання скла на фронтальній та задній панелях. Задня панель із металу значно краще охолоджує. Ще однією причиною може бути процесор A17, який, за тестами, генерує значно більше тепла, ніж попередник.

Apple визнала наявність проблеми та пообіцяла її виправити програмно в прошивці iOS 17.1. Причинами перегріву компанія називає кілька умов: підвищена фонова активність протягом перших кількох днів після налаштування, невідома помилка в iOS 17, яка «впливає на деяких користувачів», а також певні програми сторонніх розробників, які «перевантажують систему». Серед таких згаданих додатків – Instagram, Uber і Asphalt 9: Legends. У компанії переконують, що проблема не є апаратною і титанові вставки на корпусі не сприяють перегріву.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися