Неділя, 16 Червня, 2024

Happy Valentine’s Day: добірка фільмів до 14 лютого

Якщо грошей на поїздку 14 лютого в Париж немає, а чарівної і романтичної казки все одно хочеться, використайте магію кінематографу для відтворення атмосфери цього дивовижного свята. Пропонуємо вашій увазі найкращі фільми для самотніх дівчат / жінок про кохання, ніжність і пристрасть.

Чотири весілля й один похорон

Це найуспішніша романтична комедія британського кінематографу за всю історію. Фільм Майка Ньюелла отримав дві номінації на премію Оскар і цілу низку дрібніших нагород.

У картині описуються пригоди компанії друзів з точки зору постійно збентеженого і не завжди адекватного англійця Чарльза. У нього з’являються почуття до красивої дівчини Керрі з Америки, з якою він завжди зустрічається то на похоронах, то на весіллях.

Це безглузде кохання

Комедійна мелодрама описує життя сорокарічного Кера Уївера, у якого є гарна дружина, слухняні діти і класна робота. Але раптом дружина йому зраджує, подає на розлучення, й ідеальне життя Кера руйнується на очах. Він селиться в маленькій квартирці і щовечора напивається в місцевих барах, де знайомиться з харизматичним плейбоєм, який відкриває для героя новий світ – світ кокетливих і красивих жінок.

У головних ролях Емма Стоун, Раян Гослінг, Стів Керелл, Джуліанна Мур.

Сніданок у Тіффані

Мила комедія, де роль жінки, яка мріє про багатого чоловіка, свободу і прикраси від Тіффані, зіграла Одрі Хепберн. У її сусіда-письменника, який живе на гроші від багатої коханки, прокидаються до неї почуття, але героїня їх вперто ігнорує. Утім, життя дуже скоро змушує її лоб у лоб зіткнутися з цією любов’ю!

Коли Гаррі зустрів Саллі

Романтична комедія, в якій розповідається про нерозлучних друзів – Саллі і Гаррі. Вони знайомі практично все життя, але їхня дружба знаходиться під загрозою. Молодих людей мучить питання про те, чи не спробувати їм статті кимось більше, ніж просто друзями?

До речі, частина фільму, в якій Саллі на спір симулює оргазм в ресторані, визнана однією з найбільш вдалих у кінематографі, а фраза «Мені те саме, що і їй», вимовлена одним із гостей ресторану, займає позицію в списку найкращих кіноцитат американського кіно.

Дім біля озера

Картина розповідає про двох героїв, які живуть в одному будинку, але в різний час. Герой Кіану Рівза – у 2006-му, Сандри Буллок – у 2004-му. Через часовий парадокс листи героїні доходять до чоловіка з минулого, але герої все ж закохуються. Розлучити їх зможе тільки смерть.

Римські канікули

Весела романтична комедія, в якій роль принцеси Анни зіграла Одрі Хепберн. Молода принцеса з невідомої держави в Європі відвідує Рим. Її графік розписаний похвилинно, але дівчина вирішує втекти і стикається з проблемами простих смертних, про існування яких раніше навіть не підозрювала! Правда, серед цієї метушні вона таки знаходить любов всього життя.

Правила зйому: Метод Хітча

Головну роль виконав неповторний Вілл Сміт. Герой картини може за пристойну суму допомогти навіть найбільш скромному хлопчині завоювати будь-яку дівчину. Але одного разу холостяк зустрічає журналістку, яка бажає вивести його на чисту воду, і безнадійно в неї закохується.

Вічне сяйво чистого розуму

Фантастична романтична драма Мішеля Гондрі, сценарій – Чарлі Кауфмана. Фільм отримав Оскар і є одним з найкращих за версією IMDb.

Події відбуваються у світі, де є машина, що видаляє з пам’яті будь-які непотрібні спогади. Нею скористалася безтурботна Клементина, коли в неї в стосунках з Джоелем почалися проблеми. Ображений герой вирішив помститися дівчині тим же способом, але його підсвідомість не дозволяє стерти спогади про кохану.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися