Понеділок, 20 Травня, 2024

iPhone 2020 виглядатимуть, як міні iPad Pro, та матимуть датчик LiDAR – ЗМІ

Apple у 2020 році випустить чотири нових iPhone, з яких два замінять сучасні моделі 11 Pro та 11 Pro Max, а інші два доповнять лінійку iPhone 11. При цьому топові моделі, за інформацією видання Bloomberg, отримають дизайн від iPad Pro з гострими гранями.

portability_connectivity__f7rgrqhdqwqe_large

Завдяки гострим граням у майбутніх iPhone будуть також пласкі екрани без заокругленого краю. Топові моделі лінійки отримають ще три камери і новий датчик LiDAR, який представили у свіжому iPad Pro. Це часопролітна камера, яка вимірює точний час проходження світла, відбитого від об’єктів на дистанції до п’яти метрів. Сканер LiDAR дозволяє точно визначити відстань до об’єктів та побудувати просторову картину оточення. За рахунок цього можуть бути реалізовані різні додатки доповненої реальності.

Молодші моделі лінійки залишаться з двома камерами. Топові моделі також отримають трохи більший екран за рахунок зменшення моноброви для фронтальної камери та сенсорів Face ID. Усі флагманські iPhone 2020 року вийдуть на оновлених процесорах, оптимізованих для нейромереж та доповненої реальності.

У продажу нові iPhone з’являться пізніше звичайного через перебої у ланцюзі поставок на тлі пандемії. У Bloomberg кажуть, що в цілому гаджети заплановано на осінь.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися