Середа, 19 Червня, 2024

iPhone 6 «обстріляли» жартами

Вчорашній анонс нових смартфонів Apple не залишив байдужими не лише користувачів, а й виробників. Вони зробили iPhone 6 мішенню для жартів, порівнявши його зі своїми продуктами.

Наприклад, американський підрозділ Nokia опублікував у своєму Twitter картинку з підписом «Той самий момент, коли ти розумієш, що кращий телефон вже випустили раніше». Тег цього поста «Вибирайте Lumia» красномовно свідчить, який гаджет, на думку Nokia, випередив Apple:

Філіппінське відділення Samsung вирішило процитувати слова Стіва Джобса: «Ніхто не буде купувати великі телефони». І далі: «Вгадайте, хто змінив свою думку?»:

Головний офіс HTC також відмітився у Twitter: «Більше екран, вище продуктивність, елегантний дизайн. Ласкаво просимо на вечірку, iPhone 6». На супроводній картинці при цьому порівнюються iPhone 6 та HTC One (M8) з натяком на схожість дизайну смартфонів:

А британьске відділення HTC скромно привітало Apple зі вступом до виробників гаджетів з великими екранами:

Тонко відреагувала і Sony Mobile, розмістивши у своєму Twitter зворотний відлік часу, але тільки не до анонсу своєї чергової новинки, а до повної розрядки акумулятора в Xperia Z3 (показавши свою перевагу за цим параметром):

Жартують над новинкою Apple і самі користувачі. Редактор ресурсу Arstechnika Рон Амадео опублікував порівняння новітнього iPhone 6 зі смартфоном Nexus 4. Останній вийшов у 2012 році, проте має таку ж діагональ екрана, таку ж щільність пікселів PPI та інші функції. Порівняльну таблицю він назвав «Дорогі користувачі iPhone 6! Вітаємо у 2012 році»:

Він також повідомив, що в 2016 році в iPhone з’являться такі інноваційні функції, як бездротова зарядка, захист від води та пилу, підтримка декількох акаунтів і віртуальні кнопки. І порекомендував користувачам смартфонів Apple, які хочуть дізнатися, що нового впровадять в їхні апарати, звертатися до власників Android. Адже в цих гаджетах нові функції з’являються раніше.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися