iPhone можуть перестати працювати в мережах GSM 2G

Google офіційно вбудував вимикач відключення роботи у мережах 2G в системі Android 12. Фонд Electronic Frontier Foundation (EFF) високо оцінив підхід Google і попросив Apple наслідувати його приклад

Компанію Apple попросили відключити мережі GSM 2G на її смартфонах iPhone. Таке прохання надійшло до корпорації після того, як стало відомо, що Google у Android 12 вбудував вимикач роботи у мережах 2G.

Мережі GSM 2G існують більше 30 років, і до цих пір існує безліч сервісів, що використовують це покоління зв’язку. Однак для більшості задач такі мережі сильно відстають від можливостей 4G. Одна зі сфер відставання – погана безпека у 2G.

Google офіційно вбудував вимикач відключення роботи у мережах 2G в системі Android 12. Фонд Electronic Frontier Foundation (EFF) високо оцінив підхід Google і попросив Apple наслідувати його приклад.

EFF також хоче, щоб Apple взяла приклад з Android і відключила мережу 2G на iPhone. На даний момент це недоступно на iPhone. EFF хоче цього в надії підвищити безпеку мобільних користувачів, тому що в мережі 2G занадто багато дір безпеки.

Мережі 2G з’явилися в 1991 році і має більш ніж 30-річну історію. У той час не приділялося особливої уваги безпеці. Технологія не дуже хороша, і є два основних ризики для безпеки:

По-перше, мережа 2G використовує слабке шифрування між мобільними телефонами і вежами стільникового зв’язку. Це дозволяє хакерам легко перехоплювати дзвінки та текстові повідомлення користувачів і навіть зламувати мобільні телефони без відправки будь-яких пакетів даних.

По-друге, в мережі 2G відсутня технологія аутентифікації базової станції. Таким чином, широко поширені підроблені базові станції. Наприклад, текстові повідомлення зі спамом і дзвінки з погрозами, які отримують багато людей, швидше за все, походять від підроблених базових станцій.

Це всього лише дві основні проблеми безпеки, у 2G багато інших проблем з безпекою. Починаючи з мереж 4G, ці уразливості поступово виправлялися. Однак при поганому з’єднанні телефони автоматично можуть перейти з 4G на 2G.

США поступово відмовляэться від мобільних мереж 2G до 2033 року. Великобританія також, що поступово відмовиться від своїх мобільних мереж 2G і 3G до 2033 року. Це дозволить країні вивільнити радіочастоти для мереж 5G і 6G.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я