iPhone не приносить найбільше задоволення власникам

Останній смартфон iPhone, попри всю увагу Apple до дрібниць та дизайну, не найкращий у повсякденному користуванні. Найбільше задоволення користувачам приносять гаджети Samsung. Це з’ясувала організація American Customer Satisfaction Index (ACSI), яка провела дослідження, щоб оцінити ступінь задоволеності користувачів смартфонів.

Найбільше влаштовує своїх власників смартфон Samsung Galaxy Note 5. Цей апарат набрав 86 балів зі 100 можливих. Друге місце зайняв смартфон Apple iPhone 6S Plus. Його показник – 85 балів. Третє місце зайняли моделі Samsung Galaxy S6 Edge Plus і Galaxy Note 4, кожна з яких набрала по 84 бали. За ними йде Apple iPhone 6S з 83 балами.

Буфер обмена01

Організатори дослідження відзначають, що чотири смартфони, які займають верхні позиції рейтингу, мають екрани розміром 5,5-5,7 дюймів. Вони кажуть, що це чітко вказує на уподобання споживачів.

Загальна оцінка Apple – 81 бал, тоді як Samsung вдалося набрати 80 балів. Торік обидві компанії заробили по 80 балів. На третьому місці зараз знаходиться марка Motorola, що належить Lenovo, яка набрала 77 балів. В оцінці ACSI враховуються такі чинники, як простота використання, дизайн, функціональність і час автономної роботи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я