Windows 10 можна буде розблокувати «розумним» браслетом

Компанія Microsoft показала нову функцію Windows Hello. Вона дозволяє розблокувати Windows 10 за допомогою переносної електроніки. Microsoft продемонструвала новинку на виставці Computex, повідомляє ITBusiness.com.ua.

Нова функція – це частина доповнення до Windows Hello Companion Device Framework. Її ідея в тому, що коли користувач знаходиться біля свого комп’ютера, то супутній пристрій, наприклад, фітнес-трекер або «розумний» годинник, може підключитися до ПК і підтвердити присутність власника. Це може статися різними способами – через USB, Bluetooth, NFC.

Нова аутентифікація може зробити більше, ніж просто дозволити користувачу ввійти в систему. Через Windows Hello переносний пристрій може аутентифікувати купівлю у Windows Store або допоможе авторизуватися на веб-сайтах.

Windows Hello вже підтримує біометричну аутентифікацію через зчитувачі відбитків пальців і сканування сітківки, але не всі ПК обладнані цією технологією. Нова супутня платформа Hello пропонує ще один «безпарольний» метод аутентифікації для користувачів.