Середа, 24 Липня, 2024

iPhone почнуть боротися з дитячою порнографією

Apple розробляє систему аналізу фотографій в галереї iPhone. Вона буде направлена на виявлення знімків з дитячою порнографією в бібліотеках власника девайсу. Алгоритми працюватимуть на самому гаджеті без відсилання даних на сервери Apple, як це частково відбувається сьогодні.

Після активації нової системи iPhone завантажуватиме з серверів Apple базу даних із описом нелегального контенту. Після цього смартфон звірятиме кожне фото в своїй галереї, шукаючи кадри, які співпадають з наявними у базі.

Поки невідомо, що саме телефон робитиме при виявленні забороненого контенту в галереї користувачів. Ймовірно, знайдені знімки надсилатимуться для аналізу відповідальним фахівцям.

Раніше Apple впровадила схожу систему аналізу для фотографій, які вивантажуються на сервери iCloud.

Нова функція локального аналізу фото безпосередньо на iPhone не лише боротиметься з нелегальними фотографіями. Вона також дозволить пришвидшити пошук знімків у пам’яті телефона.

Експерт у сфері безпеки Метью Грін каже, що наслідки впровадження такої системи важко передбачити. Самі алгоритми, які використовуються для створення ідентифікатора фотографії часто дають хибні спрацьовування. Також, якщо Apple дозволить владі контролювати базу даних з цими ідентифікаторами, влада може використати систему для боротьби з політичними конкурентами.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися