Четвер, 30 Травня, 2024

iPod Touch більше не буде: Apple припиняє випуск музичних плеєрів

Apple оголосила, що офіційно припиняє випуск iPod touch. Це фактично iPhone без мобільного зв’язку. Apple заявляє, що вилучає iPod touch, оскільки його можливості доступні в лінійці продуктів Apple.

iPod touch є останнім пристроєм, що залишився в лінійці iPod, і він не оновлювався з травня 2019 року. У своїй заяві керівник відділу маркетингу Apple Грег Йосвіак заявив, що «дух iPod живе» в інших продуктах Apple.

«Музика завжди була частиною нашого ядра в Apple, і надаючи її сотням мільйонів користувачів так, як iPod вплинув не тільки на музичну індустрію, він також змінив визначення того, як музика відкривається, слухається та поширюється, – сказав Грег Джосвіак, старший віце-президент Apple зі всесвітнього маркетингу. – Сьогодні дух iPod живе. Ми інтегрували неймовірний музичний досвід у всі наші продукти, від iPhone до Apple Watch і HomePod mini, а також на Mac, iPad та Apple TV. А Apple Music забезпечує індустрію – найкраща якість звуку з підтримкою просторового аудіо – немає кращого способу насолоджуватися, відкривати й відчувати музику».

Apple представила перший iPod в жовтні 2001 року, і на той час це був революційний музичний пристрій, який поміщав тисячі пісень у кишені.A pple представила багато ітерацій iPod, включаючи iPod Shuffle, iPod nano та Pod touch, але всі вони з тих пір не випускаються.

iPod touch все ще можна буде придбати через веб-сайт Apple, роздрібні магазини Apple та через авторизованих торговельних посередників Apple, поки вичерпаються запаси.

Сьоме покоління iPod touch коштує від 199 доларів і має 4-дюймовий дисплей з товстими рамками, стандартну кнопку «Додому» без біометричного механізму розблокування та чіп A10 Fusion. Він доступний у рожевому, (PRODUCT)RED, сірому, срібному, золотому та синьому кольорах.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися