Історія одного дрона, який допоміг мексиканській поліції знизити злочинність на 10%

Злодії мають таймер у своїй голові, який запускається з моменту розбитого вікна та рахує час до приїзду поліції. Дрони можуть суттєво скоротити цей період

Поліція мексиканського міста Енсенада отримала неочікувані результати від придбаного дрона DJI. Вона використовувала квадрокоптер для зменшення часу реагування на виклики, і це дозволило провести сотні арештів. За кілька місяців патрулювання дрон DJI Inspire 1 Quadcopter виконав понад 500 арештів, що зменшило загальний рівень злочинності на 10% та на 30% зменшило рівень пограбувань будинків.DJI Inspire 1 Quadcopter

За понад чотири місяці своєї роботи дрон виконав загалом більше 1600 польотів – понад 25 місій на день. Завдання йому давали дзвінки 911, а автоматизувати польоти дозволило програмне забезпечення каліфорнійського стартапу Cape, яке піклувалося про більшість необхідних дій, зокрема, зліт та посадку. Будь-який офіцер з необхідним рівнем доступу міг передати відеозйомку з дрона на свій робочий комп’ютер.

Представник Cape Кріс Ріттлер говорить, що достатньо близько десяти квадрокоптерів, щоб таке місто, як Енсенада, з населенням 522 тис. людей мало повне покриття. «Найпопулярніший сценарій використання – відповідь на екстрені дзвінки, коли дрона можна перенаправити з його поточного маршруту, – каже він. – Злодії мають таймер у своїй голові, який запускається з моменту розбитого вікна та рахує час до приїзду поліції. Дрони можуть суттєво скоротити цей період».

Однак разом з очевидними перевагами від використання дронів поліцією постають також побоювання щодо приватності. Квадрокоптери, на відміну від гелікоптерів та фіксованих камер відеоспостереження, можуть зазирнути майже будь-куди: за паркан, у вікно на високому поверсі, під крони дерев тощо. Це може перешкодити масовому поширенню використання дронів для боротьби зі злочинністю.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я