Jaguar додав зору водіям

За комфорт сучасних автомобілів доводиться часто розплачуватися поганою видимістю з шоферського сидіння на дорогу. У Jaguar вирішили боротися з цим за допомогою технологій. Вони створили систему, яка дозволить водіям бачити крізь передні стійки даху авто.

Основою цієї системи віртуального лобового скла Virtual Urban Windscreen, яка з’явиться у майбутніх авто цієї марки, є проектор, який перетворює звичайне лобове скло на анімований дисплей. На ньому можуть відображатися силуети пішоходів або, наприклад, віртуальне авто, которе допомагає ліпше розуміти підказки навігаційної системи.

Система також користується перевагами мобільного інтернету і завантажує з фірмового серверу відомості про ціни на найближчих АЗС чи наявність вільних місць на парковках супермаркетів поруч.

Розробники кажуть, що їзда за кермом у місті може бути стресовим заняттям, а нова система дозволить переміщуватися водіям, не дивлячись на дорожні знаки чи кружляючи в пошуках місця для свого «залізного коня». Очікувати її доступності в автомобілях Jaguar та Land Rover варто не раніше 2020 року.

Над доповненою реальністю для водіїв сьогодні працюють також наукові інститути. Один з них – японський Університет Кейо, дослідники якого перетворили все авто на віртуальний дисплей.

Comments are closed.