Камери в Android навчилися перекладати на українську

Google оновила свій Перекладач, який працює за допомогою камери. Компанія розширила візуальний переклад більш ніж на 20 мов, з українською включно.

Додаток Google Перекладач спрощує переклад – необхідно лише запустити його на мобільному гаджеті та направити об’єктив камери на текст, який потрібно перекласти: вуличний знак, список інгредієнтів у рецепті або меню, посібник з експлуатації, вказівки на пральній машині. На дисплеї одразу відобразиться переклад обраною мовою. При цьому не потрібно мати підключення до інтернету або мобільних даних.

У Google починали із семи мов – англійської, французької, німецької, італійської, російської та іспанської. Сьогодні в базі даних Перекладача є українська, болгарська, каталонська, хорватська, чеська, датська, голландська, філіппінська, фінська, угорська, індонезійська, литовська, норвезька, польська, румунська, словацька, шведська і турецька мови. У цілому Перекладач працює із 37 мовами.

Завантажити Google Перекладач можна з Google Play, а також додатково потрібно буде завантажити мовний пакет розміром у кілька мегабайтів.