Середа, 29 Травня, 2024

Карти Google для Android тепер забезпечують навігацію в тунелях з маяками Bluetooth

Одне з вразливих місць Google Maps – навігація виключно по сигналам GPS – не дозволяло орієнтуватися в приміщеннях та тунелях, де ці сигнали відсутні. Але тепер Карти Google почали підтримувати додаткову технологію навігації – маяки Bluetooth. Вони дозволяють орієнтуватися в місцях, де немає сигналу GPS.

Маяки Bluetooth насправді не нова ідея. Waze, що належить Google, уже досить довго підтримує цю технологію в тунелях по всьому світу, включаючи такі великі міста, як Нью-Йорк, Чикаго, Париж, Брюссель та багато інших. Однак ці маяки працювали лише в додатку Waze.

Тепер Google Maps додає підтримку маяків Bluetooth, оскільки нове налаштування навігації в тунелях стало широко доступним. Ця функція відображається в розділі «Налаштування» > «Налаштування навігації» та в розділі «Параметри водіння» внизу. Ця функція вимкнена за замовчуванням.

Схоже, ця функція вперше з’явилася для деяких користувачів приблизно в жовтні 2023 року, але з цього місяця стала широко доступною. Під час увімкнення цієї функції Карти для Android запитуватимуть дозвіл на пошук пристроїв поблизу. Ця функція недоступна на Картах Google для iOS.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися