Кіберспорт викладатимуть у школах

Гратися на уроках буде цілком нормально та легально для учнів школи  Garnes Vidareg?ande Skole. У цьому державному навчальному закладі в норвезькому місті Берген школярів навчатимуть кіберспорту, а заняття стартують уже в серпні.

На такі уроки потраплять не всі учні, а тільки 30, яких виберуть серед бажаючих. Загальна тривалість занять складе п’ять годин на тиждень протягом трьох років.

Учні не гратимуть весь відведений для цих занять час. Вони будуть також тренуватися для розвитку рефлексів, сили, витривалості. Для занять клас ділитимуть на дві команди по 15 осіб. За словами представника школи, разом зі знаннями та досвідом ігор кіберспортсмени отримають навички комунікації, співпраці, тактичного мислення.

Для занять уже виділили окремий клас з топовими комп’ютерами, які, наприклад, оснащені відеокартами Nvidia GeForce GTX 980Ti. Учні будуть приносити на заняття власні маніпулятори, клавіатури і гарнітури. Точний перелік ігор поки невідомий. Серед Dota 2, League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive та Starcraft II школа вибере тільки дві гри.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я