Середа, 24 Липня, 2024

Як старий ПК зробити сучасним

Щоб перетворити ноутбук чи настільний ПК на Android-гаджет, завантажте операційну систему Remix OS. Цей проект перенесення Android на звичайні машини надає звичну багатозадачність, можливість роботи у віконному режимі, підтримку клавіатури і миші, панель завдань і меню запуску додатків. Окрім цього, ОС має низькі системні вимоги та підтримує багато програм, які доступні в каталозі Google Play.

Запуск Remix OS поки що можливий лише з USB-носія, зате не доведеться стирати вже встановлену на ПК операційну систему. Процесор має бути x86-64, наприклад, деякі Intel Atom не сумісні з цією ОС.

Відформатуйте флешку у FAT32, після чого знайдіть у завантаженому архіві програму remixos-usb-tool.exe. Запустіть її, щоб перенести зліпок Remix OS на USB-накопичувач, та вкажіть адресу до файлу ISO з ним.

Коли створення завантажувальної флешки завершиться, можна запускати з неї ПК. Для цього увійдіть до BIOS або UEFI комп’ютера, натискаючи F-кнопку. Яка саме з клавіш F1-F12 активує вхід, дивіться на екрані одразу після увімкнення ПК – на різних машинах вони різні.

Після завантаження з USB-накопичувача ви побачите меню:

Перший пункт у ньому активує Remix OS у вигляді live-системи – усі зроблені вами налаштування, встановлені програми і дані пропадуть при перезавантаженні. Якщо ви виберете пункт Resident mode, то зможете працювати з Remix OS, як зі звичайною операційною системою, а всі зміни зберігатимуться при перезавантаженні.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися