Вівторок, 16 Квітня, 2024

Кіберспортсмени – це справжні атлети

Учасників кіберзмагань можна називати справжніми спортсменами. Такого висновку дійшли науковці German Sports University, які вивчали кібератлетів. Одним із учених, які вивчали кіберспортсменів, є професор Інго Фробосе. Свої дослідження він розпочав п’ять років тому, і його здивували результати. Дослідник каже, що віртуальні змагання приносять такі ж навантаження, як і традиційні види спорту.

«Ми вражені вимогами до моторних здібностей та вмінь, – говорить учений. – Атлети кіберспорту виконують до 400 рухів на клавіатурі та миші за хвилину. Це в чотири рази більше, ніж для звичайної людини. При цьому рухи асиметричні, і це вимагає одночасної активності різних ділянок мозку».

Дослідник каже, що такий рівень напруження не спостерігається в інших видах спорту. Це стосується і тенісистів, яким потрібний високий рівень координації очей.

«Кількість гормону кортизолу, який виділяється у кіберспортсменів, майже такий самий, як у автогонщиків, – додає Фробосе. – У поєднанні з високим пульсом це нагадує стан марафонця. Не забуваємо про моторні здібності. Тому, на мою думку, кіберспорт такий же вимогливий, якщо не більше, як інші види спорту».

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися