Вівторок, 28 Травня, 2024

Кінець Windows 10? Microsoft може представити Windows 11 за кілька тижнів

Уже за кілька тижнів, наприкінці червня, Microsoft проведе свою конференцію, на якій обіцяє представити нове покоління Windows. Це підштовхнуло чутки щодо відмови від назви Windows 10 і переходу на нову назву, наприклад, Windows 11. На таку можливість натякає багато джерел, включаючи слова топ-менеджерів Microsoft.

Microsoft обіцяє випустити цього року оновлення, яке принесе революційні зміни в її ОС для настільних комп’ютерів. За попередньою інформацією, цей апдейт має називатися Windows 10 21H2 Sun Valley.

Однак зміни, які принесе апдейт, можуть виявитися настільки значними, що у Micrisoft можуть прийняти рішення змінити назву операційної системи. Ім’я Windows 10 компанія використовувала з 2015 року навіть попри те, що ОС суттєво змінилася і нинішні версії Windows 10 мало схожі на версії 2015 року.

Головний поштовх до чуток про зміну назви на Windows 11 стала промо-картинка майбутньої презентації. Світло проходить крізь вікно таким чином, що формує дві вертикальні смуги – наче число 11, при цьому горизонтальної смуги немає.

Можливо, особливості світлових променів на картинці нічого не значить, однак Microsoft призначила початок конференції на 11 ранку.

Розпалює вогонь чуток також віце-президент підрозділу Microsoft Modern Life, Search & Devices Group Юсуф Мехді, який сказав: “Я не був такий захоплений новою версією Windows з часів Windows 95!”. Кмітливі інтернет-користувачі помітили, що він не сказав “новою версією Windows 10”.

Відомий інсайдер Еван Бласс також опублікував інформацію, що нас чекає зміна назви: “майбутня ОС Microsoft називається Windows 11”.

У минулому Microsoft обіцяла, що Windows 10 стане останньою версією Windows і нових назв не буде. Однак при цьому ж Microsoft випускала значні оновлення Windows 10 із власними іменами, наприклад, Creators Update. Вони містили таку кількість змін, що їх цілком можна вважати новою ОС.

Хоча Microsoft може змінити назву своєї ОС, це навряд чи буде Windows 11. Адже скоро Apple представить macOS 12 і в такому випадку може здаватися, що Windows 11 відстає на одну версію.

Більш реалістичною виглядає пропозиція, що Microsoft перейменує свою ОС, відмовившись від цифр. Вона, наприклад, може називатися просто Windows. Компанія таким чином спростила назву свого гаджета Surface Pro 5, який назвали просто Surface Pro.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися