Понеділок, 20 Травня, 2024

Як скинути iPad до заводських налаштувань

При проблемах з гаджетами часто єдине, що залишається – скинути усі його налаштування. Також повернення до заводських налаштувань є простим способом очистити вміст гаджета перед його продажем. Ось як обнулити iPad.

Спершу зробіть резервну копію своїх даних в пам’яті iPad, якщо це можливо. Для цього зайдіть в налаштування пристрою та перейдіть в розділ «Паролі та акаунти». Тапніть на «Бекап iCloud» і натисніть «Бекап зараз».

Після створення резервної копії даних поверніться в загальний розділ налаштувань планшета та тапніть опцію «Скидання». Оберіть «Очистити весь контент та налаштування».

За потреби можете ще раз зробити резервну копію, натиснувши опцію «Бекап, а потім очищення». Однак якщо ви щойно зробили бекап вручну, робити ще один немає сенсу. В такому випадку можна натиснути «Очистити зараз».

Підписуйтесь на наш Telegram.

Для запуску процесу очищення вкажіть пароль iPad. По завершенню налаштуйте гаджет як новий і відновіть дані з бекапу. Залиште девайст в такому стані заводських налаштувань, якщо ви плануєте його продати чи віддати.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися