Китайці випустили найдешевший у світі електромобіль – менше $9000

Свою назву машина отримала на честь математика Леонарда Ейлера

Прибічники електромобілів, коли говорять про економію на пальному, забувають, що ці гроші доведеться просто заплатити відразу при купівлі – навіть бюджетні електромобілі коштують, як дорогі бензинові моделі. Однак не у випадку Great Wall Motor 2019 Ora Euler R1. Цей електромобіль новий коштує $8680 і є найдешевшим авто такого типу у світі.

Ora Euler R1 є чотиримісним автомобілем з максимальною дальністю 351 кілометрів з батареєю 33 кВт?год. Базова версія матиме акумулятор на 30,7 кВт·год, якого вистачить на 310 км. Свою назву машина отримала на честь математика Леонарда Ейлера. Базова комплектація коштує $8680, з усіма доступними опціями ціна підніметься до $11 293. Основне призначення цього автомобіля – пересування в місті, а покупцями має виступати молода аудиторія.

У традиціях сучасних технологій Ora оснастять штучним інтелектом з розпізнаванням мови. Завдяки цьому автомобілем можна буде керувати голосом.

Починаючи з 2019 року автовиробники Китаю зобов’язані випускати щонайменше 10% електромобілів від загального свого обсягу виробництва. Також можна купувати кредити у тих вендорів, які перевищують квоти. При цьому ринок невеликих автомобілів є найбільшим сектором електромашин у Китаї. За рік таких автівок у країні продається 400 тисяч.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я