Телевізор LG OLED TV R скручується всередину підставки

Виробник заявляє, що телевізор може витримати до 50 тисяч циклів.

На виставці Consumer Electronic Show 2019, яка днями проходить в Лас-Вегасі, компанія LG показала незвичайний телевізор. Модель LG OLED TV R уже демонстрували у вигляді прототипу на минулорічній CES 2018. Цього року південнокорейський виробник показав фінальну версію продукту, в якому він надійде у продаж. Купити девайс можна буде в другій половині нинішнього року.

Новий телевізор відразу кидається в очі своїм режимом компактності, у якому OLED-панель скручується всередину підставки. Висунути екран назад можна натисненням кнопки, решту часу він займатиме менше простору.

Складання і розкладання відбувається за кілька секунд практично безшумно. Виробник заявляє, що телевізор може витримати до 50 тисяч циклів.

Телевізор також має режим Line Mode, в якому панель ховається всередину підставки на три чверті. Решта екрана перетворюється на пульт керування музикою та «розумними» гаджетами.

Серед інших характеристик телевізора – роздільна здатність 4К, процесор Alpha 2 другого покоління, операційна система WebOS.

Дата виходу та ціна новинки залишаються невідомими.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я