Коли Apple презентує iPhone 12 – названа точна дата

Інформація про затримку iPhone почала надходити ще влітку

Багато хто очікує iPhone 12 як прорив, оскільки цей гаджет має вперше запропонувати кілька технологій, що раніше не використовувала Apple, а також представити новий дизайн вперше за кілька років. Очікувалося, що смартфон покажуть на традиційній презентації у вересні, але подія пройшла, а телефон не продемонстрували. Ось коли можна очікувати новий гаджет.

Директор Apple Тім Кук не тягнув інтригу і на початку презентації одразу повідомив, що телефону не буде, а в найближчу годину глядачам покажуть годинники Apple Watch 6, Apple Watch SE та планшети iPad і нові сервіси компанії.

Експерти видання CNET вважають, що очікувати анонс лінійки iPhone 12 можна у жовтні, а саме 13 або 14 жовтня. Компанія має представити найбільший асортимент нових гаджетів і на один пристрій більше, ніж у лінійці iPhone 11. Це будуть iPhone 12, 12 Pro, 12 Max, 12 Pro Max.

Інформація про затримку iPhone почала надходити ще влітку. Повідомлялося, що через коронавірус постачальники компонентів з Китаю не можуть працювати на повну потужність.

У вересні Apple точно не буде проводити ще одну конференцію. Затримувати iPhone на суттєво довший термін також не краща ідея, враховуючи обвал ринку смартфонів в 2020 році. Тому жовтень опиняється найбільш ймовірним терміном презентації нових смартфонів.

Середина жовтня пояснюється тим, що, за даними газети Nikkei Asian Review, Apple почала випуск нових iPhone у середині вересня. Компанія повинна організувати презентацію та логістику так, щоб в магазинах було достатньо апаратів для продажу в сезон зимових свят, «чорну п’ятницю» та інші дати розпродажів, що традиційно відбуваються наприкінці року. Також всередині жовтня не очікуються якісь гучні новини і презентація Apple може отримати безроздільну увагу ЗМІ.

Отже, найбільш ймовірний термін презентації – перші два тижня жовтня. Оскільки Apple любить проводити свої конференції по вівторкам та середам залишаються 6, 7, 13, 14 жовтня. З урахуванням, що остання конференція Apple пройшла саме в другий тиждень вересня, у жовтні компанія може зробити так само, тому очікувати анонс iPhone 12 варто 13 або 14 жовтня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я