Неділя, 10 Грудня, 2023

Коли Apple презентує iPhone 12 – названо точну дату

Багато хто очікує iPhone 12 як прорив, оскільки цей гаджет має вперше запропонувати кілька технологій, що раніше не використовувала Apple, а також представити новий дизайн вперше за кілька років. Очікувалося, що смартфон покажуть на традиційній презентації у вересні, але подія пройшла, а телефон не продемонстрували. Ось коли можна очікувати новий гаджет.

Директор Apple Тім Кук не тягнув інтригу і на початку презентації одразу повідомив, що телефону не буде, а в найближчу годину глядачам покажуть годинники Apple Watch 6, Apple Watch SE та планшети iPad і нові сервіси компанії.

Експерти видання CNET вважають, що очікувати анонс лінійки iPhone 12 можна у жовтні, а саме 13 або 14 жовтня. Компанія має представити найбільший асортимент нових гаджетів і на один пристрій більше, ніж у лінійці iPhone 11. Це будуть iPhone 12, 12 Pro, 12 Max, 12 Pro Max.

Інформація про затримку iPhone почала надходити ще влітку. Повідомлялося, що через коронавірус постачальники компонентів з Китаю не можуть працювати на повну потужність.

У вересні Apple точно не буде проводити ще одну конференцію. Затримувати iPhone на суттєво довший термін також не краща ідея, враховуючи обвал ринку смартфонів в 2020 році. Тому жовтень опиняється найбільш ймовірним терміном презентації нових смартфонів.

Середина жовтня пояснюється тим, що, за даними газети Nikkei Asian Review, Apple почала випуск нових iPhone у середині вересня. Компанія повинна організувати презентацію та логістику так, щоб в магазинах було достатньо апаратів для продажу в сезон зимових свят, «чорну п’ятницю» та інші дати розпродажів, що традиційно відбуваються наприкінці року. Також всередині жовтня не очікуються якісь гучні новини і презентація Apple може отримати безроздільну увагу ЗМІ.

Отже, найбільш ймовірний термін презентації – перші два тижня жовтня. Оскільки Apple любить проводити свої конференції по вівторкам та середам залишаються 6, 7, 13, 14 жовтня. З урахуванням, що остання конференція Apple пройшла саме в другий тиждень вересня, у жовтні компанія може зробити так само, тому очікувати анонс iPhone 12 варто 13 або 14 жовтня.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися