Понеділок, 20 Травня, 2024

Компанія SpaceX Ілона Маска хоче встановити на Марсі свої закони

Компанія SpaceX, яка належить Ілону Маску, не визнаватиме наявні земні закони для колонії на Марсі. Про це повідомляється в офіційному документі з умовами обслуговування проєкту супутникового інтернету Starlink. Сам Ілон Маск днями заявив, що планує створити стійку колонію на Марсі, хоча не назвав термінів реалізації цього плану.

«Для наданих на Марсі сервісів чи транзиті на Марс на кораблі Starship або іншому колонізаційному кораблі учасники визнають Марс вільною планетою, – йдеться в документі Starlink. – Жодна земна влада не має повноважень над марсіанськими справами. Відповідно, суперечки будуть вирішуватися принципами самоуправління в добрій вірі в час поселення на Марсі».

Майбутня колонія, яку розробляють силами SpaceX, використовуватиме супутниковий інтернет Starlink для надання інтернет-доступу для людей та механізмів.

Starlink уже запустив понад 800 супутників на навколоземну орбіту. Найближчими роками їх стане більше на кілька тисяч. Кількість супутників на орбіті стане такою, що завадить астрономічним спостереженням.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися