Понеділок, 24 Червня, 2024

Загублені смартфони Galaxy та інші девайси Samsung допоможе шукати SmartThings Find

Південнокорейський виробник Samsung запустив сервіс для пошуку своїх загублених девайсів, зі смартфонами лінійки Galaxy включно. Сервіс SmartThings Find працює, навіть якщо гаджети не підключені до інтернету. Для цього використовуються технології Bluetooth Low Energy та Ultra-wideband (UWB).

Сервіс SmartThings Find доступний на девайсах під управлінням Android 8. Серед підтримуваних гаджетів, окрім смартфонів, – планшети, годинники, навушники. Для користування новим сервісом необхідно пройти реєстрацію в ньому.

Щойно гаджет втратив доступ онлайн, він починає зворотний відлік 30 хвилин. Після завершення девайс регулярно запускає сигнал, який можуть сприймати інші користувачі, що беруть участь у сервісі SmartThings Find. Їхній смартфон, планшет або інший девайс виступить у ролі ретранслятора, передавши координати загубленого гаджета на сервер Samsung.

Користувач, який загубив гаджет, може позначити його втраченим у SmartThings Find, і сервіс покаже координати девайсу. У Samsung кажуть, що дані шифруються, тому координати втраченого девайсу недоступні нікому, окрім власника.

Пошук через SmartThings Find виглядає як навігація до заданої точки за картою. Коли загублений девайс опиниться поряд, активується функція Search Nearby на базі доповненої реальності, яка покаже точне місцезнаходження гаджета. Також можна активувати опцію, щоб гаджет видавав звук.

Сервіс SmartThings Find доступний глобально, але він може бути недоступним у деяких регіонах та з деякими операторами.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися