П’ятниця, 14 Червня, 2024

Користувачі Facebook та Instagram отримали можливість спілкуватися між собою

Соцмережа Facebook дозволила своїм користувачам спілкуватися з юзерами Instagram – іншої належної їй соцмережі. Окрім крос-платформенної комунікації в Instagram з’являться деякі функції месенджера Facebook Messenger. Про доступність нової можливості користувачів сповістить відповідне повідомлення.

Міжплатформенне спілкування працюватиме навіть якщо користувач Instagram не має акаунту Facebook і навпаки. З часом увійти в єдиний комунікаційний простір має месенджер WhatsApp, який також купила Facebook.

Як і раніше, користувачі Instagram та Messenger можуть блокувати та повідомляти про небажані повідомлення та дзвінки. Однак ця функція отримає розширення – можна буде надсилати повну бесіду на розгляд адміністрації.

У Facebook підкреслюють, що спілкування між платформами Instagram та Facebook не означає злиття акаунтів. Користувачі Instagram не будуть мати доступ до повідомлень з месенджера Messenger та навпаки. Дзвінки та повідомлення від друзів у Instagram також відбуватимуться лише в додатку Instagram.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися