Як на Windows запустити декілька екземплярів Google Drive

У такого способу роботи з Google Drive є обмеження

Маючи кілька акаунтів хмарного сховища Google Drive можна розділити, наприклад, робочі та домашні файли, а також отримати загалом більше місця. Однак Google не дозволяє на одному комп’ютері одночасну роботу двох програм синхронізації Google Backup and Sync, а сторонні утиліти з такою функцією часто платні. Однак є спосіб запустити декілька екземплярів Google Drive одночасно.

У Windows створіть ще один акаунт користувача, в якому запустіть клієнт Google Drive. Для цього відкрийте меню «Пуск» та перейдіть в «Параметри» і зайдіть у «Акаунти». Додайте нового користувача, але не використовуйте онлайн-акаунт Microsoft, а створіть локальний акаунт. Задайте його логін та пароль і поставте тип акаунту адміністратор.

У новоствореному обліковому записі запустіть Google Drive та увійдіть в свій акаунт.

Поверніться в початковий акаунт Windows та, затиснувши Shift, натисніть правою кнопкою на ярлику Google Drive. З’явиться контекстне меню з опцією запуску від імені іншого користувача. Оберіть її та введіть логін і пароль щойно створеного нового облікового запису у Windows.

Дані нового екземпляру Google Drive зберігатимуться в папці новоствореного акаунту Windows. Усі додані матеріали в синхронізовані папки будуть синхронізуватися автоматично.

У такого способу роботи з Google Drive є обмеження – щоб змінити налаштування «хмари» потрібно переключатися між акаунтами Windows. Також при кожному перезапуску комп’ютера потрібно запускати другий екземпляр Google Drive вручну.

Популярні записи:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я