Неділя, 19 Травня, 2024

Кожен десятий юзер псує собі слух надмірною гучністю навушників – дослідження Apple

За допомогою свого мобільного додатку Research компанія Apple провела дослідження гучності навушників, яку встановлюють користувачі. Виявилося, що кожен десятий псує собі слух, встановлюючи рівень гучності, що призводить до постійного зниження слуху. В дослідженні Apple Hearing Study взяло участь кілька тисяч юзерів, а зібрані дані передали до Всесвітньої організації охорони здоров’я.

До 2050 року, за оцінками ВООЗ, у світі буде 700 млн людей з серйозними порушеннями слуху. Організація призначила 3 березня світовим днем слуху. Зниження слуху може значно погіршити якість життя, зменшивши обсяги комунікації, підвищуючи відчуття ізоляції та самотності, поглиблюючи самоусунення.

Близько 25% учасників щодня потрапляють в ситуації з підвищеним рівнем шуму. Це може бути дорожній трафік, метро, робота механізмів тощо. Близько 50% учасників працюють або працювали в гучному місці. Майже 10% встановлюють навушники значно вище прийнятого безпечного ліміту гучності.

Приблизно 10% учасників Apple Hearing Study мають медично діагностовану втрату слуху. Близько 75% з них не використовують допоміжне обладнання, такі як слухові апарати або кохлеаpні імплантати.

Майже 50% учасників дослідження не перевіряли свій слух протягом останніх 10 років. 25% добровольців регулярно чують дзвін у вухах – це може бути ознакою пошкодження слуху.

У Apple рекомендують використовувати додатки для контролю рівня шуму в приміщенні.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися