Неділя, 14 Квітня, 2024

Кращі у світі програми для Android

Магазин програм Google Play назвав найкращі програми для Android. Журі обрало їх за якістю, інноваційністю, а також наявністю оновлень в останній рік. Це перша подібна нагорода для програм на Android, яка називається Google Play Awards.

Експерти відібрали по п’ять номінантів серед десяти категорій, і вже серед них визначали лідера. Переможців оголосили нещодавно на конференції Google I/O.

Краща програма: Houzz

Абсолютним лідером серед десятків мільйонів додатків у Google Play стала Houzz. Ця утиліта дозволяє переглядати фотографії інтер’єрів у високій роздільній здатності, спілкуватися з дизайнерами, моделювати розміщення тих чи інших речей у власному помешканні за допомогою вбудованої камери.

Раннє опанування технологій: World Around Me

Google видала нагороду World Around Me за використання доповненої реальності. Так користувачам простіше орієнтуватися в нових місцях. При запуску цього додатка на екрані відразу з’являються позначки популярних місць – барів, банкоматів, зупинок транспорту.

Кращий сімейний додаток: Thinkrolls 2

Thinkrolls допомагає дітям розумнішати через вирішення задач. Останні враховують концепції реального світу – гравітацію, прискорення тощо. Розробники гри кажуть, що так вони допомагають вирощувати наступне покоління наукових геніїв.

Краща глобальна популярність: Pokemon Shuffle Mobile

Google обрав Pokemon Shuffle як програму з кращою локалізацією та адаптованістю до багатьох регіонів світу. Сама гра досить проста: необхідно вирішувати головоломки та збирати бонуси.

Краща гра: Clash Royale

Clash Royale є спін-оффом популярної гри Clash of Clans. Битви проходять у реальному часі з іншими гравцями.

Найбільші інновації: NYT VR

Газета The New York Times здивувала своїх передплатників тим, що разом з черговим номером вона надіслала користувачам картонні окуляри віртуальної реальності Google Cardboard. З таким аксесуаром читачі могли по-новому читати новини, завантаживши відповідний додаток від газети.

Краще використання Material Design: Robinhood

В останніх версіях своїх ОС Google перейшов на новий візуальний стиль під назвою Material design. Найкраще його змогли використати розробники фінансової програми для торгівлі акціями Robinhood.

Краща інді-розробка: Alphabear

Кращим індивідуальним розробником стала студія Spry Fox. У її грі Alphabear необхідно писати слова, вибираючи літери з таблиці. За це гравцеві видають красивих ведмежат.

Краще використання сервісів Google Play Game Services: Table Tennis Touch

Служби від Google Play повинні надавати більше можливостей розробникам. Максимально повно цими функціями скористалися автори гри Table Tennis Touch про настільний теніс.

Кращий стартап: Hopper

Любителі мандрувати можуть заощаджувати на квитках з Hopper. Ця утиліта аналізує щоденно мільйони пропозицій авіакомпаній та передбачає, коли вартість квитка змінюється. При досягненні прийнятної ціни вона сповіщає користувача.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися