Курс біткоїн та інших криптовалют на 26 вересня

Незважаючи на те, що технологія блокчейн (blockchain) вважається досить надійною, протягом останнього року були непоодинокі випадки зламу електронних гаманців

За останню добу курс Bitcoin (біткоїн) майже не змінився. Станом на 9 ранку 26 вересня курс криптовалюти становив – $6423.

курс Bitcoin (біткоїн)

Курс Ethereum (ефіріум, ефір) за добу трохи просів і становить $212, що на 2,08% менше, ніж 24 години тому. Проте такі добові коливання звичайна річ.

Курс Ethereum

Bitcoin Cash (біткоїн кеш) також не показав великих змін. Вартість BCH складає $441.

курс Bitcoin Cash

Нагадаємо, що цього року курс Bitcoin зазнав сильних коливань. Вартість монети могла істотно змінитись за один день. Амплітуда коливань досягала 10-20%. Своєї максимальної вартості біткоїн досяг 17 грудня 2017 року – ціна монети складала $20 тис. Проте вже за місяць стався обвал.

Незважаючи на те, що технологія блокчейн (blockchain) вважається досить надійною, протягом останнього року були непоодинокі випадки зламу електронних гаманців. Остання сумна новина прийшла з Японії. Кріптовалютна біржа Zaif зазнала масштабного зламу. Група хакерів атакувала біржу та зламала кілька гаманців.

Зловмисникам вдалось вивести Bitcoin, Bitcoin Cash та MONAcoin вартістю понад $ 59 млн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я