Неділя, 14 Квітня, 2024

Lenovo: гнучкі смартфони стануть звичними через п’ять років

Компанія Lenovo вперше показала реалістичні прототипи гнучких смартфонів, які можна буде носити як браслети, на конференції Lenovo Tech World 2016. Старший віце-президент і співпрезидент підрозділу мобільних пристроїв Аймар де Ланкс в інтерв’ю CNBC розповів, коли пристрої запустять у масове виробництво.

За словами де Ланкс, гнучкі смартфони-браслети замінять традиційні моделі протягом наступних п’яти років. «Складно визначити конкретні часові рамки. Я думаю, це продукт, який з’явиться на ринку протягом п’яти років», – повідомив один із керівників мобільного підрозділу Lenovo Аймар де Ленкесен.

lenovo1[1]

Крім розробки технологій виробництва, необхідно вирішити і багато інших питань: зокрема, зробити продукт привабливим для покупців і доступним за ціною. Складність полягає не тільки в технічній базі гнучких електронних пристроїв. Споживачі спочатку, швидше за все, насторожено сприйматимуть нові формфактори.

Показані на конференції пристрої отримали назву CPlus. Вони мали 4,26-дюймовий сенсорний екран і працювали під управлінням Android.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися