Lenovo показала перший у світі гнучкий ноутбук Thinkpad X1 laptop

В напівскладеному стані Thinkpad перетворюється на ноутбук з діагоналлю 9,6 дюйма.

Компанія Lenovo була першою, хто показав робочі прототипи гнучких електронних девайсів. Це були смартфон-браслет CPlus і планшет Folio, який складався навпіл, які продемонстрували влітку 2016 року. Днями компанія також показала перший в світі гнучкий ноутбук. Він також складається навпіл.

Ноутбук Lenovo Thinkpad X1 призначений для професіоналів, яким потрібна портативність та продуктивність. Апарат має OLED-екран 13,3 дюйма з роздільною здатністю 2К. Співвідношення сторін екрану складає 4:3, що краще підходить для читання та роботи, ніж нинішні 16:9. Панель виготовила LG Display, і вона здатна складатися до розміру у 50% від розгорнутого стану.

Розробники кажуть, що ThinkPad X1 поєднує можливості ноутбука з портативністю смартфона завдяки своїй гнучкості. В напівскладеному стані девайс перетворюється на ноутбук з діагоналлю 9,6 дюйма.

Точна ціна та характеристики стануть відомі у 2020 році, коли цей гаджет має з’явитися у продажу.

Нагадаємо, перший гнучкий смартфон, що мав надійти у продаж, зіткнувся з суттєвими технологічними проблемами. Його випуск можуть повністю відмінити, і тоді першим гнучким гаджетом може стати апарат від Huawei, який має вийти за кілька тижнів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я