Середа, 6 Грудня, 2023

Журнал Esquire створив перший в історії випуск, що написав штучний інтелект

Квітневий номер сінгапурського журналу Esquire увійшов в історію високих технологій. Частину його статей самостійно написав штучний інтелект. Видавництво каже, що це перший в історії журнал, написаний і підготовлений штучним інтелектом. Окрім цього номер отримав першу в історії голограму на обложці, яку можна дивитися без доповненої реальності.

Для написання статей створили бота AI Squire, яким займалися програмісти компанії QLX, що спеціалізується на штучному інтелекті. Бот написав п’ять статей, які перед публікацією підкоригували люди.

Працівники редакції кажуть, що продуктивність бота неймовірна. На кожну статтю AI Squire знадобилося усього кілька хвилин. Лист редактора головний редактор журналу писав 2,5 години, тоді як боту знадобилося 2,5 хвилини. І журналісти не можуть сказати, у кого вийшло краще. Журнал Esquire на своєму сайті навіть запустив конкурс, в якому пропонує людям спробувати упізнати рядки, написані алгоритмом. Переможці отримали відпочинок на Мальдівах.

Сам штучний інтелект створили близько трьох місяців тому. Журналісти лише гадають, яких висот AI Squire може досягнути, якщо він працюватиме рік, і за цей час «прочитає» тисячі статей.

Це не перший випадок використання штучного інтелекту в друкованих ЗМІ. Журнал про моду Stylist присвятив ювілейне 400-е видання роботам. Зйомки моделей робили дрони, макіяж наносили роботи, на обкладинці був робот Софія. Навіть шрифт того випуску розробив штучний інтелект.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися