Lenovo ThinkPad P1 – найтонша робоча станція компанії. Ціна – $1950

Дані обробляє процесор Intel 8-го покоління Core i5/i7/i9 або Xeon, які доповнені графічним прискорювачем NVIDIA Quadro P2000. Обсяг оперативної пам’яті може сягати 64 ГБ, а SSD-накопичувач може мати обсяг 4 ТБ.

Митці, інженери та інші професіонали отримали можливість зробити свій робочий ноутбук ще тоншим. Lenovo випустила робочу станцію ThinkPad P1, яка має товщину 18,4 мм, що робить її найтоншою серед продуктів компанії. Станція виконана у фірмовому стилі ThinkPad і пропонує топове «залізо», з процесорами Intel Xeon 8-го покоління включно.

Ноутбук виконаний у форматі 15,6-дюймового гаджета з досить стандартною для сучасних таких девайсів вагою у 1,7 кг. Користувачі можуть вибирати дисплеї з роздільною здатністю Full HD та 4K. Останній також пропонує сенсорну панель, яскравість 400 кандел на квадратний метр, 100-відсотковий охват кольорової палітри Adobe RGB і підтримку виведення з глибиною 10 біт на канал. Така бітність дисплея є корисною для всіх, хто працює з кольором: фотографів, графічних дизайнерів і відеографів.

Дані обробляє процесор Intel 8-го покоління Core i5/i7/i9 або Xeon, які доповнені графічним прискорювачем NVIDIA Quadro P2000. Обсяг оперативної пам’яті може сягати 64 ГБ, а SSD-накопичувач може мати обсяг 4 ТБ. ThinkPad P1 також оснащений SD-слотом, двома Thunderbolt 3, двома USB-C 3.1, HDMI 2.0, гігабітним міні-портом Ethernet, комбінованим аудіороз’ємом і пристроєм для читання смарт-карт. Він має камеру для Windows Hello і веб-камеру 720p, а також підтримку Wi-Fi 802.11 ac 2?2 і Bluetooth 5.

Усі варіанти ThinkPad P1 комплектуються батареєю на 80 Вт·год, яка заряджається мережевим адаптером на 135 Вт. Поставки пристрою почнуться в серпні за ціною від $1950.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я