Вівторок, 12 Грудня, 2023

Vodafone запустив 4G на 10 морських курортах України

Vodafone Україна забезпечив 4G-покриття 10 морських курортів на узбережжі Чорного й Азовського морів. Швидкісний інтернет четвертого покоління став доступним у таких населених пунктах:

  • Одеська область: Затока, Кароліно-Бугаз, Коблево;
  • Запорізька область: Кирилівка та Бердянськ;
  • Херсонська область: Скадовськ, Залізний Порт, Генічеська Гірка, Щасливцеве та Стрілкове.

Загалом на сьогоднішній день 31% жителів України отримали доступ до 4G від Vodafone. Географія покриття інтернетом четвертого покоління охоплює Київську, Дніпропетровську, Запорізьку, Харківську, Одеську, Львівську, Волинську, Івано-Франківську, Чернівецьку, Миколаївську, Полтавську, Сумську, Кіровоградську, Херсонську, Чернігівську та Закарпатську області.

Для 4G оператор пропонує користуватися новими тарифами Vodafone SuperNet. Вони надають від 4 ГБ і аж до безліміту за ціною від 65 до 115 грн відповідно.

Готовність до 4G можна самостійно перевірити за допомогою USSD-запиту *222#. У відповідь оператор надішле SMS з результатом перевірки смартфона і SIM-карти, а також інструкцію із заміни SIM-карти на USIM. Стартові пакети Vodafone для самостійної заміни SIM-карти можна купити в більшості точок продажів стартових пакетів. Вартість такого пакета становить 25 грн. При заміні SIM-карти зберігається номер телефону, поточний баланс, тарифний план і всі підключені послуги.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися