Середа, 29 Травня, 2024

Lenovo випустила ноутбук з двома процесорами – по процесору для Windows та Android

Китайський виробник Lenovo випустив ноутбк ThinkBook Plus Gen 5 Hybrid, який повторює концепцію японської дичини з 2011 року. Новий ноутбук також має дві операційні системи, у даному випадку Windows та Android. Ці операційні системи потребують процесорів з різними архітектурами і тому ноутбук має два процесора – Intel Core Ultra 7 та Snapdragon 8 Plus Gen 1, а також окремі набори пам’яті.

Девайс має 14-дюймовий 2,8K OLED-дисплей. При роботі в режимі ноутбука, ThinkBook Plus Hybrid працює як звичайний ноутбук на Windows. Але коли користувач від’єднує дисплей від клавіатури, він перетворюється на планшет Android.

Нижня частина пристрою — половина Windows — має процесор Intel Core Ultra 7, 32 ГБ оперативної пам’яті, 1 ТБ SSD і акумулятор ємністю 75 Вт·год. Верхня половина має процесор Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1, 12 ГБ оперативної пам’яті, 256 ГБ флеш-пам’яті та акумулятор ємністю 38 Вт·год.

Досить традиційно, що цікаве та незвичне «залізо» робить непридатним його програмне забезпечення. Новий ThinkBook Plus Gen 5 Hybrid не став викл.ченням: його дві операційні системи не надто спілкуються одна з одною. Наприклад, якщо ви готуєте презентацію в режимі ноутбука Windows, ви не можете просто перейти в режим планшету Android і продовжити роботу над презентацією. Доведеться вручну надати доступ до файлів або перемістити їх між операційними системами.

Очікується, що ThinkBook Plus Gen 5 Hybrid надійде в продаж у другому кварталі цього року за ціною близько 1999 доларів.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися