Субота, 13 Липня, 2024

Ліхтарний Uber: ходити вночі буде не так страшно

Британська страхова компанія Direct Line знайшла нове застосування для безпілотників. Вона запустила проект Fleetlights, у якому дрон може стати особистим вуличним ліхтарем. Він слідуватиме за клієнтом у темний час доби та освітлюватиме його, щоб було не так страшно.

resize_then_crop_460_308

За задумом страхової компанії, викликати дрон з потужним світлодіодним прожектором, можна буде приблизно так само, як таксі Uber. Він автоматично знайде замовника за GPS і слідуватиме за ним без додаткових команд стільки, скільки буде потрібно. Коли ж клієнт прийде додому або на роботу, він зможе відпустити дрона.

Підбирати дронів для кожного замовлення будуть оператори з локальних центрів управління. Вони бачитимуть, де знаходяться безпілотними, та зможуть відправляти на виклик ті, що перебувають найближче. Дрони також будуть автоматично повертатися на бази для підзаряджання.

Безпілотники зможуть пролетіти на одному заряді акумулятора 2,5 км і знаходитися в повітрі близько 30 хвилин. Якщо ж батарея дрона сяде в процесі виконання замовлення, його замінить інший безпілотник.

Поки Fleetlights – лише ідея для стартапу. Страхова компанія шукає фінансування цього проекту.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися