Жодних фотографій

Боротися з всюдисущими фотографами тепер можна за допомогою спеціалізованої модної колекції Flashback, яка зіпсує будь-яку фотографію. На знімках видно тільки силует одягу і більше нічого не розгледіти:

Ідея створити вбудовану натільну технологію з ефектом «псування» фотографій докучливих папараці народилася випадково. Так, під час кількох показів за участю Пола Маккартні, який був одягнений у світловідбивний одяг, гітарист Кріс Холмс помітив, що фотографії виявилися абсолютно зіпсованими. Це стало відправною точкою у створенні колекції Flashback торгової марки Betabrand.

У колекції представлено 5 моделей, які підійдуть для повсякденного гардероба: куртка Photobomber, піджак та брюки Illuminati, шарф – срібний екран і кепка Halo.

Усі моделі виконані з тканини, покритої мікроскопічними скляними частинками, які ефективно відбивають спалахи фотокамер. Тому кожен, хто одягне річ з колекції Flashback, при спалаху фотокамер перетвориться на нечітку тінь, а на фотографії залишаться тільки контури одягу.