Середа, 24 Липня, 2024

Соцмережі всім набридли: 8 з 10 хочуть видалитися

Хоча соцмережами користується більше мільярда людей у світі, переважна більшість мріє полишити ці сервіси. Опитування, проведене «Лабораторією Касперського» у 12-ти країнах серед активних користувачів соціальних мереж, показало, що 78% користувачів замислюються про це.

Більшість опитаних повідомили, що змушені продовжувати працювати із соціальними сервісами. Близько 62% респондентів вважають, що з виходом із соцмереж про спілкування з друзями доведеться забути. А 21% респондентів бояться, що, залишивши Facebook, Instagram та інші майданчики, вони назавжди втратять цінні особисті файли, наприклад, фотографії.

Причини, які примушують людей продовжувати використовувати соціальні мережі

 

Лише 17% учасників опитування сказали, що ніколи не думали піти із соцмереж. Близько 6% від загальної кількості користувачів заявили, що вони терпіти не можуть соціальні мережі.

Причини, через які користувачі соціальних мереж хотіли б їх залишити

 

Найпопулярнішою причиною для можливої відмови від соціальних мереж є зростаюче відчуття того, що користувачі витрачають на них занадто багато часу (про це повідомили 39% респондентів). Другою за популярністю причиною стало те, що користувачам не подобається, коли IT-гіганти накопичують їхню персональну інформацію (30%).

Своє дослідження «Лабораторія Касперського» провела з нагоди запуску сервісу FFForget. У ньому можна зробити резервну копію свого акаунту і не боятися втратити особисті файли через його блокування чи видалення.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися