Logitech розробила вертикальну комп’ютерну мишу MX Vertical

Підключати MX Vertical до ПК можна трьома способами: по кабелю USB-C, по Bluetooth або за власним радіоканалом через комплектний адаптер для ПК.

Компанія Logitech вирішила переосмислити комп’ютерну мишу та управління нею і розробила MX Vertical. Це флагманський маніпулятор, який розміщується на столі вертикально.

Виробник вважає, що вертикальна система комфортніша за звичайну горизонтальну. Таке розміщення знижує напруження м’язів на 10% та зменшує навантаження на зап’ястя. Воно також покращує поставу користувача.

MX Vertical виглядає досить громіздко з габаритами у 120х79х78,5 мм. Мишка також є досить важкою – 135 грамів, і змінити цю цифру не вийде, оскільки девайс не має системи регулювання ваги.

Із додаткових можливостей нової мишки вендор називає прогумоване покриття робочої частини, коліщатко преміум-класу і клавішу регулювання роздільної здатності оптичного датчика. Стандартні значення становлять 1000 і 1600 dpi, але користувач може їх змінити з кроком у 50 dpi у діапазоні від 400 до 4000 dpi.

Підключати MX Vertical до ПК можна трьома способами: по кабелю USB-C, по Bluetooth або за власним радіоканалом через комплектний адаптер для ПК. При бездротовому підключенні мишка працює від акумулятора ємністю 240 мА·год. Батарею можна відновлювати у режимі швидкого заряджання, в якому хвилина підключення надає три години бездротової роботи.

Компанія вже приймає замовлення на MX Vertical. Вартість маніпулятора становить $100.