LTE крокує світом

Стандарт четвертого покоління зв’язку, який представляє технологія LTE, стає дедалі популярнішим. Асоціація Global mobile Suppliers Association (GSA), яка координує поставки обладнання для мобільних операторів, повідомила, що сьогодні на планеті працює 360 мереж у цьому стандарті у 124 країнах світу. Рік тому їх було лише 280, і вони були доступні у 100 державах.

Збільшення кількості мереж LTE з року в рік

Загалом 566 операторів підтвердили свої наміри побудувати мережі LTE у 166 країнах. Також 45 операторів ведуть випробування перед комерційним використанням ще у 8 регіонах, і за цей рік кількість мереж LTE перевищить 450. Вибір абонентського обладнання з підтримкою 4 покоління зв’язку досить широкий – у світі анонсовано або випускається 2218 пристроїв з LTE.

Кількість мереж LTE у світі відповідно до використаного діапазону робочих частот

Найпопулярнішим частотним діапазоном, у якому доводиться працювати гаджетам, є 1800 МГц – у ньому функціонують 158 комерційних мереж у 76 країнах. Його використовують у 44% випадків та до нього пристосована найбільша кількість смартфонів, планшетів, модемів та іншого обладнання – загалом близько 42%.

Наступний за популярністю діапазон у 2,6 ГГц – він став основою для 25% мереж світу. Частота у 800 МГц йде за ним та є найпопулярнішою у діапазоні до 1 ГГц – її обирає кожен п’ятий оператор, який будує мережі на частотах до 1000 МГц.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я