Люди ще не готові до робомобілів

Чиновники поки не готові випустити на дороги загального користування автомобілі без керма й педалей. Але в Google переконані, що алгоритми вже досягли такого ступеня досконалості, при якій людина за кермом тільки заважає, як і саме кермо. Представники компанії прийшли на засідання профільного комітету Сенату США, щоб переконати уряд у наявності економічних та інфраструктурних переваг при переході на використання безпілотних автомобілів.

Одна з переваг робомобілів – менші витрати на розвиток дорожньої мережі. Це можливо, якщо вони будуть достатньо поширеними, тоді можна оптимізувати рух автотранспорту, оскільки індивідуальних автомобілів стане менше. Крім того, під парк робомобілів буде потрібно менше місця на парковках і в гаражах. У масштабах США під ці потреби зараз відводиться площа, порівнянна зі штатом Коннектикут.

Наступний ефект від того, що водії стануть пасажирами, – зниження аварійності. Економічна вигода від цього проявляється в зниженні затрат на лікування постраждалих, компенсацію збитків тощо.

Роботизовані таксі також візьмуть на себе значну частину пасажиропотоку громадського транспорту. Пасажири зможуть економити гроші на оплату проїзду, адже роботу не потрібно годувати сім’ю, і його праця коштує дешевше.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я