Неділя, 25 Лютого, 2024

MacBook навчилися визначати залиті рідиною порти USB-C – отримати гарантійний ремонт стане важче

Apple закрила лазівку, яка дозволяла виконувати гарантійний ремонт при негарантійному випадку залитих рідиною портів USB-C. Компанія додала фонову функцію в macOS Sonoma, яка виконує аналіз виявлення рідини на кожному порту USB-C на Mac.

Поки що Apple не використовує цей аналізатор як спосіб попередити користувачів про те, щоб від’єднати свої, можливо, вологі пристрої, і насправді компанія взагалі не повідомляє, для чого це потрібно.

Але, враховуючи багаторічні зусилля компанії і формулювання її гарантій, пристрої, пошкоджені водою, імовірно, є серйозною проблемою, і це, мабуть, спосіб, за допомогою якого інженери можуть виявити залитий рідиною порт.

Новий елемент Liquid Detection and Corrosion Mitigation Daemon macOS Sonoma є лише одним із методів, які Apple може використати для виявлення пошкоджень водою. Головним з них є використання індикаторів контакту з рідиною (LCI), які змінюють колір під впливом рідини. Обидва використовуються на Mac і iPhone.

Нагадаємо, Apple в 2010 році програла суд через використання індикаторів вологи для відмови в безкоштовному ремонті. Ці індикатори часто змінюють колір від вологи в повітрі, що не означає, що гаджет був залитий рідино. Apple програла справу, не зумівши довести, що індикатори в iPhone стали червоними, бо їх залили, і зрештою змушена була виплатити 53 мільйони доларів.

Можливо, після цього «яблучний» гігант почав шукати більш удосконалені методи виявлення вологи в гаджеті. У 2012 році фірма подала заявку на патент на систему для вдосконалення своїх датчиків води. У цій заявці було зазначено, що це було зроблено тому, що клієнти часто отримували заміну продуктів, які були пошкоджені методами, які не покриваються гарантією.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися