Понеділок, 4 Грудня, 2023

Meitu – фоторедактор для створення «гламурних» фото

Мабуть, кожному користувачеві соцмереж траплялись в інтернеті строкаті фото дівчат з рясним макіяжем, прикрашені численними графічними ефектами. Азіатські дівчата також полюбляють на знімках перетворювати себе на казкових ляльок та гламурних принцес. І саме це дуже вправно робить новий китайський фоторедактор Meitu. Найімовірніше, додаток мав стати ще одним «потужним інструментом для обробки фото», однак завдяки користувачам з почуттям гумору не так сталося, як гадалося.

meitu_pic_01

Мережеві тролі та жартівники застосували можливості Meitu до фотографій знаменитостей, яким аж ніяк не личать «тони солоденького гламуру». Результати виявилися надзвичайно кумедними.

meitu_pic_03

Користувачі жартують, що найкращий спосіб використання додатка – знайти фото ворога, прикрасити його «мі-мі-мі 100500 рівня» в Meitu за допомогою інструменту та завантажити в інтернет. Супостат не витримає такого гламурного знущання і вріже дуба.

meitu_pic_02

Редактор Meitu є безплатним і доступний користувачам гаджетів з iOS та Android. Для отримання найкращого результату необхідно використовувати фотографії високої роздільної здатності.

Зображення:  Getty/Meitu
admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися