Субота, 9 Грудня, 2023

ПриватБанк запускає електронні квитки в міському транспорті

lviv_tramПасажири львівського трамвая № 8 вже із 17 січня 2017 року матимуть змогу оплатити проїзд за допомогою смартфона замість звичайних паперових проїзних квитків. Таке нововведення – це пілотний проект ПриватБанку з впровадження електронних квитків у громадському транспорті, повідомляє прес-служба банку.

Для оплати проїзду необхідно завантажити на смартфон мобільний додаток Privat24 і відсканувати QR-код, зображений на спеціальних наліпках у трамваї або на зупинках транспорту. Під час поїздки сплачений квиток слід «закомпостувати» прямо в смартфоні та показати на вимогу кондуктора або контролера.

«Ми починаємо впровадження в Україні технології електронних квитків, яка зручна та зрозуміла більшості пасажирів, а головне – ідеальна з точки зору безпеки, – зазначає керівник роздрібного бізнесу ПриватБанку Олексій Шабан. – Значна перевага цієї технології в тому, що вона не вимагає величезних витрат на інфраструктуру й модернізацію міського транспорту».

sc_p24

Представники банку підкреслюють, що технологію електронного квитка в громадському транспорті можна запустити в будь-якому українському місті за один-два дні, оскільки вона не вимагає встановлення додаткового обладнання для зчитування карток або верифікації пасажирів. Транспортним підприємствам міста досить розмістити наліпки з QR-кодом у салоні або на зупинках транспорту та провести тренінги для контролерів щодо використання нового виду проїзних квитків.

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися