Xiaomi представила браслет Mi Band 3 з NFC-модулем

Xiaomi Mi Band 3 продалася в кількості понад 1 млн в перші 17 днів виходу на ринок

Браслет для фітнесу Xiaomi Mi Band 3 можна придбати ще з 31 травня, проте у вересні виробники обіцяли показати NFC-модифікацію даної моделі. Стала відома точна дата, коли девайс потрапить  на ринок.

Xiaomi Mi Band 3 з модулем NFC в Китаї покажуть вже 19 вересня, і коштуватиме він $29, що небагато, порівнюючи зі стандартною моделлю за $25. Утім, дата виходу на міжнародний ринок поки не вказана.

Головна відмінність оновленого Xiaomi Mi Band 3 – вбудований платіжний модуль, який підтримує розповсюджений в Китаї платіжний сервіс Mi Pay. Власники браслетів зможуть розраховуватись у громадському транспорті, терміналах та здійснювати інші платіжні транзакції. Досі невідомо, чи будуть нові Xiaomi працювати з іншими платіжними системами, якщо модель обмежиться тільки Mi Pay, сенсу купувати його в Україні, та й більшості інших країн, не буде.

Нагадаємо, Xiaomi Mi Band 3 продалася в кількості понад 1 млн в перші 17 днів виходу на ринок. Основними факторами успішності моделі став покращений та збільшений дисплей, який дозволив відображати більше інформації, а також підвищена ємність акумулятора і ще швидший модуль Bluetooth.

При більшій потужності виробнику вдалось зберегти функцію виміру серцебиття, пересилання даних на смартфон та залишити таку ж автономність, як і в попередника, – 20 днів роботи на одному заряді.