Microsoft HAMS замінює автоінспектора на смартфон під час іспиту для отримання прав

За даними організації SaveLIFE Foundation, майже 59% індійців ніколи не складали водійський іспит, але мають посвідчення водія

У Microsoft вважають, що будь-який смартфон може точно оцінити водійські навички кандидатів на отримання посвідчення водія. У компанії запустили проект Project HAMS, який дозволяє замінити автоінспектора в автомобілі під час виконання практичної частини водійського екзамену. Мобільник на лобовому склі автоматизує та покращує процес отримання посвідчення водія.

Проект Project HAMS (Harnessing AutoMobiles for Safety) вже запустили в індійському місті Дехрадун. Ця країна страждає від корупції, і багато громадян отримують посвідчення водія, не склавши практичну частину іспиту. За даними організації SaveLIFE Foundation, майже 59% індійців ніколи не складали екзамен, але мають посвідчення.

Основна проблема складання практичної частини тесту в суб’єктивності автоінспектора. Технологія HAMS робить процес автоматизованим, що підвищує об’єктивність та прозорість для кандидатів.

Основою HAMS є закріплений на лобовому склі смартфон, який збирає дані від різноманітних сенсорів, а також від фронтальної та задньої камер. Останні відстежують екзаменовану людину та дорожню ситуацію. Смартфон записує дані про траєкторію руху автомобіля, а також його маневри. Інформація відправляється на віддалений сервер, де її аналізує штучний інтелект. Увесь процес смартфон HAMS записує на відео, яке доступне для перегляду.

Запущений пілотний проект у Дехрадуні покаже ефективність нового підходу. У разі успіху Microsoft хоче розгорнути систему в національному масштабі. У компанії також є плани запуску цього рішення на всю планету, але це вимагає адаптації законодавства у країнах, які мають дозволити штучному інтелекту оцінювати водійський тест.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я