Субота, 20 Квітня, 2024

Microsoft хоче зробити Windows, як ChromeOS: повноцінна робота можлива лише при хорошому інтернеті

Корпорація Майкрософт хоче, щоб користувачі могли мати своє робоче місце усюди. Для цього Windows роблять хмарною ОС. Спершу це була лише корпоративна опція, але тепер послуга буде доступна звичайним користувачам. Для нормальної роботи в такій ОС потрібно мати хороший інтернет.

Операційну систему Windows, яка транслюється з хмари на будь-який пристрій, можна буде запускати з будь-якого гаджета. Щось подібне пропонує ChromeOS від Google, яка зберігає дані користувача у Google Drive, Gmail та інших сервісах Google і для роботи потребує хорошого інтернету.

Переміщення Windows 11 в хмару визначено як довгострокова можливість у споживчому просторі Microsoft «Сучасне життя», включаючи використання потужності хмари для забезпечення покращених служб на основі штучного інтелекту та повного роумінгу цифрового досвіду людей.

Microsoft згадує у своїх пріоритетах «Сучасна робота» про необхідність «підвищити комерційну цінність Windows і відповісти на загрозу Chromebook». Довгострокові комерційні можливості включають збільшення використання хмарних ПК із Windows 365.

Windows 365 — це служба, яка транслює повну версію Windows на пристрої. Поки що сервіс був обмежений лише комерційними клієнтами, але Microsoft уже глибоко інтегрував його в Windows 11. Майбутнє оновлення включатиме завантаження Windows 365 , яке дозволить пристроям Windows 11 входити безпосередньо в екземпляр Cloud PC під час завантаження замість локальної версії Windows. Windows 365 Switch також вбудовано в Windows 11 для інтеграції хмарних ПК у функцію перегляду завдань (віртуальних робочих столів).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися