Субота, 13 Липня, 2024

Microsoft каже, що пам’ятає про Office для Windows Phone

Microsoft серйозно оновила пакет Office для мобільних платформ iOS та Android, проте власникам гаджетів на Windows Phone і Windows RT доводиться користуватися застарілими версіями. Наприклад, на планшетах Windows RT доводиться користуватися настільною версією Office через відсутність адаптованої до сенсорного управління. А користувачам Windows Phone доступні лише самі базові засоби створення та редагування документів Office. Однак це зміниться, обіцяють у Microsoft.

Корпоративний віце-президент Microsoft Джо Бельфіоре запевнив через свій аккаунт у китайській соціальній мережі Weibo, що команда Office не забула про платформу Windows Phone. Цей канал обрали через те, що Microsoft працює над новими функціями, які  оптимізовані спеціально для китайського ринку. Останній є одним із пріоритетних ринків для Nokia та став однією з причин випуску оновлення Windows Phone Tango в 2012 році, яке знизило системні вимоги до мобільної платформи Microsoft.

Користувачам варто очікувати значущий анонс на спеціальному заході, який відбудеться напередодні Китайського Нового року 19 лютого. Поки що ніякої офіційної інформації про нові функції пакету Office для Windows Phone немає. Але експерти припускають, що нові версії мають зрівнятися за можливостями з версіями для смартфонів на базі Android і iOS.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися