Четвер, 13 Червня, 2024

Українці у Вегасі на CES 2016

Цього року на виставці електроніки CES 2016 було багато відомих українських компаній. Серед них – Petcube, Concepter, Lametric, Branto, які вже показували свої гаджети торік. Уперше на CES засвітилися пристрої для будинку Ecoisme і «розумні» чохли для iPhone від стартапу noloinc. Були й софтверні продукти, наприклад, український додаток Blynk показували на стенді Texas Instruments, пише AIN.UA.

Petcube Protect

На виставці найвідоміший за кордоном український стартап Petcube анонсував сервіс Petcube Protect, який дозволить з пристрою для гри з вихованцем зробити систему безпеки для дому. Він відстежуватиме рухи і звуки в кімнаті й повідомлятиме власника про нестандартну активність. Записані дані зберігатимуться в хмарі від 10 до 30 днів.

 

iBlazr 2

Concepter привіз на виставку другу версію спалаху iBlazr 2, яка зібрала на Kickstarter $300000, і Soul – браслет, який відстежує, скільки часу ви проводите з друзями в офлайні. Популярному виданню Engadget українська новинка сподобалася, і Soul номінували на звання кращого продукту на CES 2016.

Lunecase

На виставці показали і Lunecase – чохли з LED-оповіщенням для iPhone. Їхній виробник Noloinc – ще одна компанія, яка народилася завдяки успіху на Kickstarter. Вони запускали кампанію спільно з Concepter, у яких уже був досвід із залучення грошей методом краудфандингу. У підсумку на чохли вдалося зібрати $155 тис., після чого стартап відокремився від команди Concepter в самостійну одиницю.

LaMetric

Гаджет українського стартапу Smart Atoms, створення якого профінансували на Kickstarter, почали доставляти із затримкою у вісім місяців. Масові продажі годинника LaMetric запустили в жовтні 2015 року.

Branto

Branto показав кулю, яка зробить будинок не тільки «розумним», але й безпечним. Розробники починали на Kickstarter, де хотіли зібрати $500 тис. Не зібравши і половини, вони вийшли на Indiegogо з пропозицією всього на $50 тис.

Ecoisme

Стартап Ecoisme не приїхав на виставку, але отримав нагороду Best of Innovation у категорії «розумний дім». Ecoisme – це система домашнього енергоменеджменту, яка підключається в електричному щитку до кабелю електроживлення й вимірює споживання електроенергії в будинку. Це допомагає відстежити її та побачити можливості для економії.

Blynk

А на стенді Texas Instruments на партнерських правах показували український мобільний додаток Blynk. Платформа, створена українцями для iOS і Android-пристроїв, дозволяє контролювати Arduino, Raspberry Pi та інші схожі мікроконтролерні гаджети віддалено.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися