Microsoft назвала дату «смерті» Internet Explorer

Хоча підтримка Internet Explorer завершиться, Microsoft не прибере його з Windows 10

Internet Explorer колись був монополістом в інтернеті, який ігнорував вебстандарти та змушував усіх підлаштовуватися під себе. Сьогодні це місце зайняв Chrome, а частка Internet Explorer стала мізерною. Microsoft назвала день, коли припинить підтримку цього браузера.

Завершення історії Internet Explorer призначене на 17 серпня 2021 року. До цього часу останню версію Internet Explorer 11 перестануть підтримувати навіть сервіси Microsoft, з Outlook, OneDrive, Office 365 включно. Підтримка браузера в месенджері Teams настане навіть раніше – 30 листопада 2020 року.

Підписуйтесь на наш канал у Telegramhttps://t.me/techtodayua

Хоча підтримка Internet Explorer завершиться, Microsoft не прибере його з Windows 10. Це дозволить бізнесам продовжувати користуватися сайтами, зробленими спеціально для цього браузера.

Microsoft на початку березня 2021 року також відправить в історію інший свій браузер – Edge на власному двигуні. Сьогодні цей браузер використовує двигун Chromium, на якому побудований Chrome.

Сьогодні Google Chrome розчавив конкурентів і підім’яв під себе ринок як мобільних, так і настільних браузерів. Chrome займає 69,89% частку на світовому ринку настільних ПК, слідом за ним йде Mozilla Firefox, частка якого становить 9,53%, а браузер Apple Safari замикає трійку лідерів з результатом 8,64%. У п’ятірку також увійшли браузери Microsoft Internet Explorer і Edge, які займають 4,71% і 3,7% ринку відповідно. Шосте місце найпопулярніших браузерів для комп’ютерів займає браузер Opera, у якого 2,49% ринку.

Переломним етапом успіху Chrome можна назвати 2016 рік, коли він зріс з 35% до 55% ринку. Тоді Internet Explorer втратив 330 млн користувачів. На початку року частка браузера Microsoft становила близько 44%, до кінця жовтня 2016 року вона знизилася до 23%.

До появи Chrome у 2008 році Internet Explorer був монополістом серед браузерів, займаючи частку у 68%, за даними Statista.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я