iPhone з установленою Fortnite продають за $10 000

Смартфон iPhone 11 Pro Max 256 ГБ з Fortnite Chapter 2 Season 3 коштує $14 146,92

В американському суді розгортається історичний процес – розробник, мабуть, найпопулярнішої відеогри Fortnite хоче змінити наявну систему магазинів додатків на свою користь. Тим часом Apple та Google – власники найпопулярніших магазинів додатків – видалили цю гру. І якщо на Android її можна встановити зі сторонніх джерел, то на iPhone її легко не отримати. Тому смартфони з установленою грою різко підстрибнули в ціні.

На торговому майданчику eBay вживаний Apple iPhone X з установленим Fortnit продають за $10 000. Смартфон iPhone 11 Pro Max 256 ГБ з Fortnite Chapter 2 Season 3 коштує $14 146,92. Хоча є варіант такого ж телефона за $4 331,64.

Загалом на eBay можна знайти десятки пропозицій смартфонів iPhone з установленою грою від студії Epic.

Підписуйтесь на наш канал у Telegramhttps://t.me/techtodayua

Якби Fortnite була вебсайтом, вона б потрапила до п’ятірки найпопулярніших у США, за даними рейтингу Alexa. Нині до нього входять Google, YouTube, Facebook, Reddit та Amazon. Fortnite розмістилася б десь між Reddit та Amazon. Аналітики кажуть, що подібна інформація не є просто цікавим фактом. На їхню думку, на відміну від інших ігрових трендів, Fortnite залишатиметься популярною досить довго.

Подібне підвищення вартості звичайних смартфонів на які встигли встановити видалену з App Store гру, відбувається не вперше. У 2014 році світ шаленів від гри Flappy Bird, яка доводила гравців до сказу своєю складністю і автор якої прибрав додаток з магазину. Однак навіть попри наявність клонів на eBay iPhone 5 16 ГБ з Flappy Bird продавали за $99 тис та дорожче. Ситуація була такою, що eBay заборонив продавати подібні смартфони.